Dallas Mavericks - Golden State Warriors/Los Angeles Lakers Typy
Przegl膮d meczu
W oparciu o dane statystyczne ten artyku艂 dok艂adnie przewiduje zbli偶aj膮cy si臋 mecz pomi臋dzy Dallas Mavericks i Golden State Warriors/Los Angeles Lakers dla wszystkich obstawiaj膮cych sport. Mecz odb臋dzie si臋 w kategorii USA w NBA i rozpocznie si臋 o 21:30 w dniu 23.03.
Przepowiednie mecz贸w
Po dok艂adnej analizie statystyk Dallas Mavericks i Golden State Warriors/Los Angeles Lakersustalili艣my, 偶e 1x2 - Z1 to najlepszy wyb贸r do obstawiania nadchodz膮cego meczu. Przewidujemy, 偶e mo偶e to doprowadzi膰 do znacz膮cej wygranej przy 2.1.
23/03/2026
Dallas Mavericks
Golden State Warriors/Los Angeles Lakers
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 24.03.2026 19:40
H2H i poprzednie wyniki
W przesz艂o艣ci dru偶yny Dallas Mavericks i Golden State Warriors/Los Angeles Lakers mierzy艂y si臋 ze sob膮 19 razy. 艢rednio Dallas Mavericks zdobywa 113 goli na mecz, a Golden State Warriors/Los Angeles Lakers zdobywa 113. R贸偶nica bramek kontra stracone bramki wszystkie mecze r贸wnaj膮 si臋 2150-2165. Dallas Mavericks wygra艂 11 gier, podczas gdy Golden State Warriors/Los Angeles Lakers wygra艂 8. Ostatni mecz pomi臋dzy tymi dru偶ynami odby艂 si臋 22.01.26 i zako艅czy艂 si臋 wynikiem: 123:115.
Kto wygra?
Dallas Mavericks przegl膮d
Na podstawie dost臋pnych statystyk, Dallas Mavericks uczestniczy艂 w meczach 10, wygrywaj膮c mecze 2 i przegrywaj膮c 8. W tych meczach Dallas Mavericks zdoby艂 1135 punkt贸w i straci艂 1253. 艢rednia dru偶yna Dallas Mavericks zdoby艂a 113.5 punkt贸w na mecz i straci艂a 125.3 punkt贸w. W rezultacie klub uzyska艂 艣redni膮 238.8 straconych i zdobytych punkt贸w.
Golden State Warriors/Los Angeles Lakers przegl膮d
Dru偶yna koszyk贸wki Golden State Warriors/Los Angeles Lakers rozegra艂a mecze 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, wygrywaj膮c mecze 2 i przegrywaj膮c 8. We wszystkich tych meczach dru偶yna zdoby艂a 1111 punkt贸w i straci艂a 1181. 艢rednio w ka偶dym meczu 10 dru偶yna Golden State Warriors/Los Angeles Lakers zdoby艂a 111.1 punkt贸w i straci艂a 118.1 punkt贸w. Og贸lnie Golden State Warriors/Los Angeles Lakers uzyska艂o 艣rednio 229.2 punkt贸w na mecz w po艂膮czeniu z zdobytymi i straconymi punktami.
Ranking
| Zesp贸艂 | G | Z | S | SP | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. Dallas Mavericks | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 71 | 23 | 48 | 8059:8430 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20. Golden State Warriors | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 71 | 33 | 38 | 8147:8140 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w
2 / 10 ostatnich mecz贸w Dallas Mavericks we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
6 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Dallas Mavericks
7 / 10 ostatnich mecz贸w Golden State Warriors/Los Angeles Lakers we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
Postaw:1x2 - Z1
7 / 10 ostatnich mecz贸w Dallas Mavericks we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie
6 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Dallas Mavericks w 4 kwarcie
2 / 10 ostatnich mecz贸w Golden State Warriors/Los Angeles Lakers we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie
Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z1
8 / 10 ostatnich mecz贸w Golden State Warriors/Los Angeles Lakers we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Golden State Warriors/Los Angeles Lakers w 1 kwarcie
Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z2
7 / 10 ostatnich mecz贸w Dallas Mavericks we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
6 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Dallas Mavericks w 2 kwarcie
2 / 10 ostatnich mecz贸w Golden State Warriors/Los Angeles Lakers we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1
7 / 10 ostatnich mecz贸w Dallas Mavericks we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie
6 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Dallas Mavericks w 3 kwarcie
2 / 10 ostatnich mecz贸w Golden State Warriors/Los Angeles Lakers we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie
Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z1
3 / 10 ostatnich mecz贸w Dallas Mavericks we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie
8 / 10 ostatnich mecz贸w Golden State Warriors/Los Angeles Lakers we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie
4 / 10 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Golden State Warriors/Los Angeles Lakers w 2 kwarcie
Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z2
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 24.03.2026 19:40